wtorek, 31 sierpnia 2010

Zabawa

***
Zostałam zaproszona przez Kitka i aniajura do zabawy "10 rzeczy, które lubię" :-D

Zasady są następujące:

1. Napisz, kto Cię zaprosił do zabawy
2. Wymień 10 rzeczy, które lubisz
3. Zaproś kolejnych 10 osób i poinformuj je w komentarzach

Jest tyle rzeczy, które lubię, ale nigdy nie zastanawiałam się nad tym, co jest w pierwszej 10... pomyślmy.. a czy chodzi tylko o rzeczy w sensie przedmiotów, czy rzeczy ogólnie?  Przyjmijmy tą bardziej frywolna wersję :) Aaa i nie będzie to lista w jakiś sposób stopniowana. Kolejność przypadkowa.

1. Dźwięk trąbki na żywo, a jeśli jest to letni, ciepły wieczór i pod ręką mam osoby, które czują to co ja.... masakra.. :)

2. Lubię, kiedy w jesienne dni (olaboga o czym ja piszę..??) herbatka (czy to z miodem i z cytryną czy to owocówka) ma idealną temperaturę. Jest baardzo ciepła, ale nie za gorąca. Znacie to?

3. Sałatki i surówki. WSZYSTKIE !!   No dobra, żeby nie robić wszystkich punktów o jedzeniu, podczepię pod ten punkt chłodnik :) Chłodnik w tym dającym po oczach fuksjowym kolorze z czosznkiem i zieleniną...mniiiaaam :)

4. Stan, w którym nieważne gdzie jesteś, o jakiej porze i nieważne jak niewygodnie jesteś ułożona - nie możesz przestać rysować, malować i w ogóle coś szpącić.

5. Teraz będzie romantycznie. Lubię kiedy po zimie przychodzi wiosna i pierwsze ciepłe słońce ogrzewa mi policzki, a włosy uwolnione spod czapki latają na wietrze. :)

6. Filmy animowane dla dzieci...uwielbiam. Kręci mnie w nich wszystko. Ta super extra zawiła i zaskakująca fabuła, naiwność bohaterów, to jak pięknie są zrobione (ile ludzi się nad nią męczyło i jak długo...) i to, że zawsze kończą się dobrze :)

7. Lubię stan, w którym wszystko mnie śmieszy (bez wspomagaczy) i czuję się jak mały dzieciak. 

8. Ten punkt będzie mało oryginalny, ale jakiż prawdziwy.. :) Czekolada rulez. tyle chyba wystarczy :)

9. Uwielbiam malować, rysować, wsłuchiwać się w każdą nutkę muzyki, czytać książki i oglądać filmy. Tak to jest jeden punkt.. ;)

10. Uwielbiam tracić czas z moimi ludźmi. :)


Do zabawy zapraszam :


***

3 komentarze:

  1. przyjemnie się czyta o czyimś lubieniu.. :-)

    OdpowiedzUsuń
  2. Bardzo podobają mi sie Twoje prace, pomyślalam ze może miałabys ochote coś zrobic dla nie tylko dzieciakow i pokazać się tam? Dziękuję za wyróżnienie. Pozdrawiam serdecznie

    OdpowiedzUsuń